منو
 صفحه های تصادفی
رشته ارشد فیزیو لوژی
نابرابریهای طبقاتی و عوامل طبیعی
خراشیدگی
جدول تمرینات
طولانی شدن عمر مردم
حضرت عباس علیه السلام
سالم بن عمرو و شهادت در کربلا
بلندگو
اتر شترن
رؤیای امام حسین علیه السلام در راه کربلا و خبر از شهادت خود
 کاربر Online
539 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  یکشنبه 23 اردیبهشت 1386 [11:52 ]
  قابل توجه مدیران ! کاربران شبکه نظر بدید!
 

سلام .
این تایپیک در انجمن کامپیوتر جاش بود چون من نظریه هایی دارم برای تابستان که به بخش خودمون مربوط می شه انجمنهای دیگه هم برای خودشون هم چنین پستی بسازند .
کاربران هم نظرات خودشون را مبنی بر اینکه شبکه در تابستان برای دانش آموزان بی کار و الاف چه برنامه هایی می خواد بزاره یا مثل سالهای قبل هم مثل مدارس تعطیل می شه ؟

من چندتا نظر دارم می گم بقیه کاربران چه عضو چه غیر عضو نظراتشون رو بگن .

1) در تابستان برنامه های آموزشی بگزارید . مثل همین آموزش برنامه نویسی از ابتدا اما نه مثل این که ول شده . آموزش های کامل و کاربردی . مثل طراحی وب ، زبانهای برنامه نویسی ساده . مثل HTML (از این ساده تر وجود نداره ) ، JavaScript (نه اینکه کدهای این زبان رو از این ور اونور کپی کنیم بیاریم پست کنیم ، برنامه نویسیش رو یاد بدیم) . basic. آموزش موارد مربوط به شبکه های کامپیوتری اول مبتدی بعد پیشرفته و...

2) راه اندازی مسابقات کامپیوتری (نه مثل این المپیاد که اصلا بدرد نمی خوره همش کارهای تئوری توش هست مسابقات ش برای برخی دانش آموزان بدرد می خوره نه همه ) مثلا مسابقات برنامه نویسی (ساختن نرم افزار با هرچی با هر نرم افزار با هر زبان برنامه نویسی با بدون اون با MMb با Flash با هرچی ) اونم در سطحی که همه بتوانن انجام بدن.

3) مسابقات بازی های رایانه ای . به امید خدا شنیدم سخت افزارهای شبکه دارن عوض می شن و شبکه یکم بهتر خواهد شده . حالا که اینجوری یه سرور بازی راه اندازی کنید برای تابستان تا اعضای شبکه بتونن با هم بازی آنلاین داشته باشن حالا نه بازی های خیلی پیشرفته . حداکثر کانتر . بازی های ساده ای پیدا می شه که هم ارتباط سریعی نمی خوان Master of the Skies The Red Ace یا بازی اسکادران قرمز (قبلا سال 82 اینا این دوتا بازی توی قسمت آفلاین سایت برای دانلود بود . ) .

4)یکمی به گرافیک سایت کمک کنید به خدا گناه داره (اصلا یه مسابقه برای طراحی برای سایت بسازید) . فقط کافی بگید کاربران برای سایت یه skin یا یه چیزی تو این مایه ها بسازند بعد خودتون با توجه به برنامه سایت اون رو با skin اصلی سایت عوض کنید . تا نیاز به تعویض کامل سایت نباشه و فقط پوسته اون رو عوض کنید . امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید .

5) مطالب دانشنامه رو با استفاده از پایگاهایی مثل wikipedia به روز کنید . بعضی مطالب جدید تر از دانشنامه رو می شه تو موزه ها پیدا کرد . (اگر هم برنامه نویسانتون حرفه ای هستن اون رو به wikipedia پیوندش بدن ) هم باعث افزایش مقالات فارسی در این دایرت المعارف بزرگ می شه و هم دانشنامه پر رونق تر می شه .

خیلی کارهای دیگه هم می شه انجام داد امیدوارم بقیه کابران هم توی این پست نظراتشون رو بگن چون به نفع خودشونه .

  امتیاز: 0.00