منو
 صفحه های تصادفی
ویژگی های اختصاصی اهل بیت علیهم السلام
نماز حسنین بر جنازه مطهر امام علی علیه السلام
قیس بن مسهر
کرنیت
دورانهای زندگی امام حسن علیه السلام
ویژگیهای اشعه کاتدی
تصدی به هر قسم نمایشگاههای عمومی
نقش غذاهای دریایی در بدن
ستاره شناسی رادیوئی
امام کاظم علیه السلام و کنیه ابوالحسن الاول
 کاربر Online
520 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline جعفر صالحی 3 ستاره ها ارسال ها: 129   در :  شنبه 22 اردیبهشت 1386 [20:30 ]
  به ازای هر ‪ ۳۲‬دانش آموز دبیرستانی یک رایانه وجود دارد
 

مدیر هماهنگی پروژه‌های فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: به ازای هر ‪ ۳۲‬دانش‌آموز دبیرستانی در سراسر کشور یک رایانه وجود دارد و در واقع نسبت رایانه به دانش‌آموز دوره متوسطه (دبیرستانی) در ایران یک به ‪۳۲‬ است.

`حسین نوابخش` در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این آمار در دوره‌های تحصیلی دیگر وجود ندارد.
وی اظهار داشت: در سال ‪ ،۸۴‬نسبت رایانه به دانش‌آموز دوره دبیرستانی یک به ‪ ۴۳‬بود.
وی در پاسخ به این سوال که کدام استان‌ها بیشترین نسبت رایانه را دارند، گفت: این که بیشترین نسبت مربوط به کدام شهرهاست کاملا مشخص نیست اما طبیعتا شهرهای بزرگ بیشترین نسبت را به خود اختصاص داده‌اند.

مدیر هماهنگی پروژه‌های فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش کشور بیان داشت: امسال طی یک پروژه مشترک با وزارت ارتباطات قرار است ‪ ۱۵۰‬مدرسه راهنمایی و ‪ ۲۵۰‬دبیرستان در شهر تهران به کارگاه‌های رایانه، تجهیزات سخت افزاری و غیره تجهیز شوند.

نوابخش بیان داشت: هیات دولت افتتاح حساب قرض‌الحسنه اینترنتی برای ‪۱۱‬ میلیون دانش‌آموز و معلم به هزینه وزارت ارتباطات را نیز تصویب کرده است که برخی کارهای مربوط به وزارت ارتباطات به شورای عالی فناوری اطلاعات تحویل داده شده است.

به‌گفته وی، عملیات اجرایی فاز اول این پروژه برای سه میلیون دانش‌آموز و معلم با کمک دبیرخانه شورای عالی فناوری اطلاعات و شبکه بانکی کشور اخیرا آغاز شده است.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  سه شنبه 25 اردیبهشت 1386 [09:31 ]
  چقدر زیاد !!!
 

این همه کامیپوتر به درد کی می خوره !
ما که 4 سال در دبیرستان بودیم چیزی جر دو تا کامپیوتر تو مدرسه ندیدیم اونم برای دفتر مدرسه بود !

  امتیاز: 0.00