منو
 کاربر Online
1051 کاربر online
 : باشگاه دانش آموزی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 13 فروردین 1386 [10:28 ]
  در خواست کمک
 

سلام من در کلاس دوم دبیرستان رشته ریاضی درس میخونم ودر رابطه با درس امار و مدل سازی معلممون گفته که یه تحقیق در مورد هر چی که دوست داشتید بنویسید حالا من نمی تونم و از شما می خواهم که به من کمک کنید اگه یه سایت معرفی کنید تا بشه ازش نوشت ممنون می شم خدا حافظ

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دبیر گروه عمومی 2 ستاره ها ارسال ها: 54   در :  دوشنبه 13 فروردین 1386 [12:07 ]
  درخواست کمک به تنبلی شما؟!!!
 

دوست عزیز
سلام
امیدوارم تعطیلات نوروز به شما و همه‌ی فرزندان و دانش‌آموزان ایران خوش گذشته باشه.
البته فکر کنم به شما که امروز (روز آخر تعطیلات) یادت افتاده که تحقیق آمارت رو آماده کنی حسابی خوش گذشته!
قصد معلم شما از اینکه دست شما رو برای ارائه‌ی مطلب در هر موضوعی مرتبط با آمار باز گذاشته این بوده که شما طبق علاقه‌ی شخصی خودتون تحقیق کنید و کتاب‌ها و منابع مختلفی رو بررسی کنید و از بین اونها چند تا مطلب مفید هم یاد بگیرید نه اینکه بیاید تو 1 سایت و درخواست بدین و بعد نهایتا اونها رو کنار هم بچینید و پرینت کنید و تحویل معلمتون بدین.
آمار علم سودمند و مفیدی است که به همه‌ی آدما تو زندگیشون کمک می‌کنه تا بتونن رویدادهای کیفی رو به کمیت و عدد تبدیل کنن تا تصمیم درستی بگیرن و مسیر صحیح رو انتخاب کنن.
شما دوست عزیز و همه‌ی دانش‌آموزان ایرانی باید بدونید که تحقیق و تکلیف و ... که معلمان محترمتان برای شما مشخص می‌کنند در جهت ارتقای سطح علمی شما و مشغول نمودن فکر شما به استفاده‌ی علمیست که به شما آموخته‌اند.
حتی یک تحقیق کوتاه که بیانگر درک صحیح شما از موضوع تحقیق است برای معلم شما کافیست.
امیدوارم از این به بعد سعی کنید از زمان خود برای انجام تکالیف و وظایف محوله به بهترین نحو استفاده نمایید. سال خوبی داشته باشید.
برای تهیه‌ی مطالبی در مورد آمار لینک زیر را دنبال کنید:
آمار

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست