منو
 کاربر Online
1072 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  دوشنبه 21 اسفند 1385 [15:01 ]
  TuneUp Utilities 2007
 

TuneUp Utilities 2007

ویندوز معمولاً به خوبی و بدون مشکل کار نمی‌کند و این امر وقتی بیشتر نمایان می‌شود که تعداد برنامه‌های نصب شده روی سیستم افزایش پیدا می‌کند. شرکت‌های زیادی روی این موضوع کار می‌کنند تا خطاها و مشکلات ویندوز را به حداقل برسانند و سرعت و کارایی سیستم را به حداکثر افزایش دهند. از امکانات این نرم‌افزار، جلوگیری از بیش چهارصد خطای رایج در ویندوز است. با این نرم‌افزار همچنین می‌توانید در ظاهر ویندوز تغییراتی ایجاد نمایید؛ مثلاً تصویری را که در موقع بالا آمدن ویندوز نمایش داده می‌شود، عوض کنید.

با امکان اسکن خودکار سیستم، سرعت کامپیوتر بسیار بالاتر خواهد بود. اگر برنامه‌هایی دارید که در پاک کردن آن‌ها با مشکل مواجهید، این نرم‌افزار به یاری شما خواهد شتافت. اگر از اینترنت استفاده می‌کنید، احتمالاً سرعت شما بهینه نیست و این برنامه آن را بهینه می‌کند. حتی اطلاعات پاک‌شده توسط این برنامه قابل بازیابی هستند. اگر اطلاعات مهمی دارید که می‌خواهید به طور ایمن از هارددیسک پاک شوند و قابل بازیابی نباشند، این کار نیز با این برنامه امکان‌پذیر است.

یکی از دلایل کند شدن کامپیوتر، وجود فایل های زائد، موقتی و تکراری است که آن‌ها نیز با این برنامه قابل شناسایی و پاک‌سازی هستند. به‌طور خلاصه، این نرم افزار ارزش امتحان کردن را دارد.

  امتیاز: 0.00