منو
 کاربر Online
429 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  شنبه 19 اسفند 1385 [20:13 ]
  چگونه کلیپ های ویدیویی سایت YouTube را دانلود کنیم؟!
 

چگونه كليپ های ویدیویی سایت YouTube را دانلود کنیم؟!

فكر میكنم نیازی به معرفی سایت http//www.youtube.com نباشد معروفترین و بزرگترین Video Directory وب با ۱۰۰ میلیون بازدید كننده در روز، كه به گفته خودشان ۹۰ درصد ویدئوهای سراسر وب رو جمع آوری كرده اند!

اما چگون میتوان كلیپهای ویدیویی YouTube را دانلود كرد؟!

سایت YouTube به طور پیش فرض امكانی را برای دانلود ویدئوها پیش بینی نكرده است و نمیتوان مستقیما ویدئوهای موجود در سایت را از آن دانلود كرد اما ابزارها و روشهایی هستند كه ما به كمك آن می توانیم ویدوئهای این سایت و همچنین سایتهای مشابه دیگر مانند گوگل ویدئو را دانلود كنیم كه در زیر به شرح آن میپردازیم.

روش اول: شما میتوانید به یكی از سایتهای keepvid.com یا videodownloader.net بروید و لینك مورد نظر ویدئو خود را در نوار بار مربوطه بگزارید و لینك دانلود كلیپ مورد نظر را دریافت كنید. البته سایتهای مشابه زیادی وجود دارند كه من معروفترین‌هاشون رو معرفی كردم با یك جستجوی كوچك در گوگل می توانید سایتهای مشابه بسیاری را پیدا كنید.

روش دوم: كه به درد كاربران مرورگر فایر‌فكس و اپرا می خورد.

اگر از مرورگر فایرفاكس استفاده می كنید: از اینجا extension مذكور رو دانلود كنید، برای دانلود كلیپ مورد نظرتون در YouTube كافیه در صفحه ی مربوط به تماشای ویدیوی موردنظرتون روی آیكون video Downloader كه پایین صفحه ی فایرفكس هست كلیك كنید، پنچره‌ی جدیدی باز میشه حالا در پنجره مورد نظر رو دكمه‌ی Download Link كلیك كنید.

اگر از مرورگر اپرا استفاده می كنید: از اینجا Widget مذكور را از اینجا دنلود و نصب كنید. توضیحات دانلود كلیپ هم عینا مانند فایرفكس.

پ.ن: همانطور كه در بالا هم اشاره شد این روشها در سایتهای مشابه مانند گوگل ویدئو هم كابرد دارند.


http://naatamam.blogfa.com/post-1050.aspx

  امتیاز: 0.00