منو
 کاربر Online
647 کاربر online
 : نجوم
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 15 اسفند 1385 [12:25 ]
  فعالیت در انجمن نجوم سایت (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی: سید کمال الدین میرطاووسی
ساکن : خوزستان - ماهشهر - شهرک صنعتی بعثت
سن : 41 سال
تحصیلات : مهندس شیمی - لیسانس مدیریت بازرگانی
شغل : کارمند پتروشیمی بندر امام ماهشهر - سفارشات خارجی
وبلاگ شخصی : www.mygalaxy.blogsky.com

با سلام
احتراما باستحضار میرساند اینجانب مایل هستم در انجمن نجوم سایت فعالیت داشته و معلومات اندک خود را با هموطنان عزیز سهیم نمایم . با توجه باینکه حقیر بانی انجمن نجوم آماتور شهرستان ماهشهر بوده و در این زمینه فعالیت مینمایم در زمینه ارسال و ترجمه مقالات نجومی میتوانم با دوستان ارجمند همکاری نمایم خواهشمند است نظر خود را اعلام فرمایید
ضمنا بفرمایید چگونه میتوانم کتاب ` اختر شناسی پایه ` را که در لیست کتب آن امور ، در سایت وجود دارد ، تهیه نمایم ؟
چنانچه شماره حسابی به بنده بدهید هزینه های لازمه را پرداخت و خدمتتان ارسال خواهم نمود.
با سپاس فراوان

skmir2000@yahoo.com

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline مجید آقاپور 4 ستاره ها ارسال ها: 1637   در :  سه شنبه 15 اسفند 1385 [13:12 ]
  پاسخ به: آقای سید کمال الدین میرطاووسی
 

سلام

ضمن خوش آمدگویی به شما دوست عزیز و بزرگوار جناب آقای سید کمال الدین میرطاووسی ، از حسن نیت شما کمال تشکر و قدردانی را داریم. خیلی خوشحال می شویم تا از اطلاعات با ارزش شما بهره ببریم.

اگر به انجمن نجوم توجه کرده باشید، ارسالها و مشارکت افراد مختلف (چه داخلی و چه خارج از کشور) رو مشاده کنید، متوجه خواهید شد که یک انجمن پویا و به روز که افراد مختلف در سطوح مختلف همکاری و مشارکت دارند. شما می توانید با ثبت نام (از بخش ورود به سیستم) در سایت از خدمات صفحه شخصی و e. mail برخوردار شوید تا تمامی همکاریهای شما در بخشهای مختلف شبکه از جمله انجمنها به نام خودتان ثبت شوند. ولی چون سایت در حال به روز رسانی است تا اطلاع ثانوی ... می توانید انتهای مطالب ارسالی نام خود را بیاورید.

در ضمن برای دسترسی آسان به بخشهای مختلف بخش نجوم به پیوند خانه نجوم شبکه مراجعه و از نظرات و پیشنهادات خود ما را بی بهره نکنید. در بخش تاریخچه صفحات (انتهای صفحه) می توانید به نسخه های قبلی صفحات دسترسی داشته باشید.

مشتاقانه منتظر ارسالهای شما هستیم.

  امتیاز: 0.00