منو
 کاربر Online
1106 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline زینب معزی 3 ستاره ها ارسال ها: 407   در :  سه شنبه 24 بهمن 1385 [08:32 ]
  انتقال اطلاعات از یک هارد به هارد دیگر
 

سلام دارم خدمت همه دوستان خوبم!wink
امروز میخوام یه راهکار خیلی ساده و در عین حال خیلی مفید رو بهتون بگم:
اون مطلب اینه:

انتقال اطلاعات از یک هارد به هارد دیگر

تا حالا به احتمال زیاد براتون پیش اومده که بخواین اطلاعات روی یک هارد را به هارد دیگری منتقل کنین.
شاید تا الآن شما برای این کار از یک سی دی استفاده میکردین. اما راه بهتری هم هست و اون انتقال اطلاعات از هارد خودتون به هارد دیگر توسط کابل مربوطه است.
برای این کار باید اول برق سیستم رو بکشین.بعد پشت CASE را باز کنین. کابلی که به پشت CD-ROM متصل می شه رو جدا کنین و بطور صحیح اونو به پشت هارد دیگر وصل کنین و یک کابل دیگر هم که برای برق هارد است از CD-ROM جدا کرده و به پشت هارد وصل کنین. حالا برق سیستم را وصل کنین و سیستم را روشن کنین. بعد از نصب هارد دیسک جدید، بهmy computer برین. شما شاهد درایوهای هارد دیسک جدید خواهید بود. در غیر این صورت بار دیگر سیسم را راه اندازی کنین.
اگه می خواین انتخاب کنید که سیستم با کدامیک از هاردها شروع به کار کنه، Jamper پشت هارد که نمی خواین کامپیوتر با اون راه اندازی شود جدا کنین. یادتون باشه که بعداز اتمام کار، Jamper را به جای اولش برگردونین .حالا شما به راحتی تونستین اطلاعاتتان را به یه هارد دیگه منتقل کنین.
اما این راه در عین درستی دارای یک عیب اساسی هم هست و اونم اینه که ممکنه هارد دوم ویروسی باشه. پس برای پیشگیری از این مشکل ، سیستمتون رو به یک آنتی ویروس به روز مسلح کنید.

  امتیاز: 1.00