منو
 کاربر Online
767 کاربر online
 : فیزیک
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 21 بهمن 1385 [06:42 ]
  از این پس فیزیک مد را تعین میکنه
 

ایا علم فیزیک رنگ لباس شما را تعیین می کند .هر چند که کسی برای تعین رنگ لباس از فیزیک کمک نمیگیرد ولی حقیقت این است که باید چنین کرد !با ازمایش های متعدد ثابت شده است که رنگهای سیاه وتیره معمولا نور و گرمای افتاب را جذب میکنند ولی رنگهای سفید و روشن ًأ نور خورشید هستند ودر نتیجه گرمای ان را منعکس میکنند . اگر باور نمکنی بهتر است به ازمایش سادهای دست بزنیم :وسایل لازم برای ان فقط دو میزان الحراره ی مخصوص اب و دو لیوان شیشه ای بزرگ و دو پارچه ی سیاه و سفید است.
پر کنید و جلوی افتاب قرار دهید بعد از نیم ساعت دمای انهارا برسی کنید .دما سنجها نشان میدهند که ابی داخل لیوان سیاه گرمتر از اب داخل لیوان سفید است .همچنین فیزیک ثات کرده که یک تابه ی سیاه غذا را بهتر از یک تابه ی سفید می پزد و اب را زودتر گرم می کند . میتونین ازمایش کنین .(دو تابه ی سفید وسیاه . اب ولرم درون هردو با هرارت یک سان و خواهید دید که در این ازمایش هم تابهی سیاه پیروز است و زود تر گرم میشود.)
ideaideaideaideaideaideaidea
(حسین رضایی_16ساله_همدان) من نویسنده ی اتش سیگار هم هستم اگر میخواید براتون 1000تا تردستی بگم نظر بدید .من شما رو سه سوته این شکلی میکنمeekeekeekarrow

  امتیاز: 0.00