منو
 صفحه های تصادفی
بانکوک
کاربردهای الکترولیز
لوله صوتی باز
معاملات برواتی اعم از این که بین تاجر باشد یا غیر تاجر
دوستی امام علی علیه السلام، سرآغاز پرونده مؤمن
آنتی سیکلون
فتح سرزمین ها
کلیه و نقش آن در تشکیل ادرار
پرمنگنات پتاسیم
سخنان حرّ خطاب به سپاهیان یزید
 کاربر Online
416 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 14 آذر 1385 [09:06 ]
  معرفی علم نقطه تعادل (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:مجید پوراحمدی

با عرض سلام و ادب
احتراما به اطلاع آن مقام ارزشمند می رسانیم که موسسه بهره وری همه فرزندان زمین پایه گذار علم نقطه تعادل با پشتوانه ای قریب به بیست سال کار وتحقیق , قصد دارد ضمن اقدام به ثبت این علم در WIPO با همکاری شرکتهای بزرگ نرم افزاری و سخت افزاری , دانشگاه اینترنتی تاسیس نماید و آنگاه کامل ترین گروه زنجیره ای در سطح جهان را پایه گذاری کند. توضیح بیشتر اینکه :
علم نقطه تعادل , از جوهر کشی تمام علوم و فنون مختلف پدید آمده است که در تمامی عرصه ها همچون , اقتصاد , مدیریت , پزشکی , مهندسی , شهرسازی , هنر , علوم اجتماعی , ... و حتی فضانوردی نیز کاربرد دارد. لذا همانگونه که با دسته بندی شدن عناصر شیمیائی در جدول تناوبی باعث شد انقلابی بزرگ در جهان شیمی پدید آید , این علم نیز می تواند با بهره گیری از معادلات خود همه علوم و فنون را طبقه بند کرده و در تمامی زمینه ها صاحب سبک و یا مکتب گردد تا در ابعاد مختلف زندگی مردم جاری شود. و علت پیدایش اختراعات , نوآوری ها و فن آوری های بیشماری نیز گردد. چراکه این علم همچون درختی است سرسبز و تناور , که ریشه های آن متشکل ازهمه علوم بنیادی بوده و پیکره آن نیز همه ی علوم کاربردی است. فرمول عمومی آن عبارت است از :
Information Technology & Balance  Productivity = ITB
ITB & Possibilities  Paradise = ITBP
علم نقطه تعادل , این توانائی را دارد که یک امپراطوری قدرتمند را پدید آورد که از لحاظ کثرت اعضاء همچون سازمان جهانی تعاون و از لحاظ تراکم ثروت مانند سازمان جهانی تجارت باشد. و در صورتی که از این علم در هر سازمان صنعتی و یا تجاری کمک گرفته شود , توان آن چندین برابر افزایش مییابد.
این علم , همه نیاز انسانها را منطبق بر فطرت که زبان مشترک آنهاست طبقه بندی نموده است . به گونه ای که همه مردم فارغ از هر گونه گرایشهای قومی , مسلکی , سیاسی و ... آن را درک کرده و می پذیرند. این علم میتواند یک زبان نرم افزاری ویژه را ابداع کند که همچون اثرانگشتان انسانها که مشابهی بر ای آن وجود ندارد از طریق اینترنت به مردم آموزش دهد و به گونه ای برای آنها برنامه ریزی کند که نه تنها به برنامه ها اعتماد میکنند بلکه به آن محتاج خواهند شد. و از طریق این سیستم هر برنامه ای که به آنها داده شود مشتاقانه انجام خواهند داد. و این جمعیت , بزرگترین مصرف کنندگانی هستند که تا به حال یک گروه زنجیره ای به خود خواهد دید. که فروش تمامی کالاها و خدمات به همه جهانیان در قالب گروههای زنجیره ای خواهد بود. و لازم به ذکر است که بخش عمده و کلیدی این علم در مراحل آزمایشی با موفقیت انجام گردیده است.
موسسه نیز مشتاقانه منتظر پیشنهادات و یا راهنمائی های سودمند شما است. باتشکر
مجید پوراحمدی
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره موسسه بهره وری همه فرزندان زمین
پایه گذار علم نقطه تعادل
http://ace365.org
info@ACE365.org E-mail:
Shiraz - Iran - P.O. BOX. 71365-988

  امتیاز: 0.00