منو
 کاربر Online
1015 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 14 آذر 1385 [09:06 ]
  معرفی علم نقطه تعادل (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:مجید پوراحمدی

با عرض سلام و ادب
احتراما به اطلاع آن مقام ارزشمند می رسانیم که موسسه بهره وری همه فرزندان زمین پایه گذار علم نقطه تعادل با پشتوانه ای قریب به بیست سال کار وتحقیق , قصد دارد ضمن اقدام به ثبت این علم در WIPO با همکاری شرکتهای بزرگ نرم افزاری و سخت افزاری , دانشگاه اینترنتی تاسیس نماید و آنگاه کامل ترین گروه زنجیره ای در سطح جهان را پایه گذاری کند. توضیح بیشتر اینکه :
علم نقطه تعادل , از جوهر کشی تمام علوم و فنون مختلف پدید آمده است که در تمامی عرصه ها همچون , اقتصاد , مدیریت , پزشکی , مهندسی , شهرسازی , هنر , علوم اجتماعی , ... و حتی فضانوردی نیز کاربرد دارد. لذا همانگونه که با دسته بندی شدن عناصر شیمیائی در جدول تناوبی باعث شد انقلابی بزرگ در جهان شیمی پدید آید , این علم نیز می تواند با بهره گیری از معادلات خود همه علوم و فنون را طبقه بند کرده و در تمامی زمینه ها صاحب سبک و یا مکتب گردد تا در ابعاد مختلف زندگی مردم جاری شود. و علت پیدایش اختراعات , نوآوری ها و فن آوری های بیشماری نیز گردد. چراکه این علم همچون درختی است سرسبز و تناور , که ریشه های آن متشکل ازهمه علوم بنیادی بوده و پیکره آن نیز همه ی علوم کاربردی است. فرمول عمومی آن عبارت است از :
Information Technology & Balance  Productivity = ITB
ITB & Possibilities  Paradise = ITBP
علم نقطه تعادل , این توانائی را دارد که یک امپراطوری قدرتمند را پدید آورد که از لحاظ کثرت اعضاء همچون سازمان جهانی تعاون و از لحاظ تراکم ثروت مانند سازمان جهانی تجارت باشد. و در صورتی که از این علم در هر سازمان صنعتی و یا تجاری کمک گرفته شود , توان آن چندین برابر افزایش مییابد.
این علم , همه نیاز انسانها را منطبق بر فطرت که زبان مشترک آنهاست طبقه بندی نموده است . به گونه ای که همه مردم فارغ از هر گونه گرایشهای قومی , مسلکی , سیاسی و ... آن را درک کرده و می پذیرند. این علم میتواند یک زبان نرم افزاری ویژه را ابداع کند که همچون اثرانگشتان انسانها که مشابهی بر ای آن وجود ندارد از طریق اینترنت به مردم آموزش دهد و به گونه ای برای آنها برنامه ریزی کند که نه تنها به برنامه ها اعتماد میکنند بلکه به آن محتاج خواهند شد. و از طریق این سیستم هر برنامه ای که به آنها داده شود مشتاقانه انجام خواهند داد. و این جمعیت , بزرگترین مصرف کنندگانی هستند که تا به حال یک گروه زنجیره ای به خود خواهد دید. که فروش تمامی کالاها و خدمات به همه جهانیان در قالب گروههای زنجیره ای خواهد بود. و لازم به ذکر است که بخش عمده و کلیدی این علم در مراحل آزمایشی با موفقیت انجام گردیده است.
موسسه نیز مشتاقانه منتظر پیشنهادات و یا راهنمائی های سودمند شما است. باتشکر
مجید پوراحمدی
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره موسسه بهره وری همه فرزندان زمین
پایه گذار علم نقطه تعادل
http://ace365.org
info@ACE365.org E-mail:
Shiraz - Iran - P.O. BOX. 71365-988

  امتیاز: 0.00