منو
 کاربر Online
1181 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 13 آبان 1385 [14:49 ]
  سردرد میگرن (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:م.بدیعی
بنام خدا
از دوره هنرستان این سردرد بامن همراه بوده است تا الان که 14الی15سال از آن می گذرد من شنیده بودم با بالا رفتن سن تعداد دفعات میگرن نیز کمتر می شود وبعد از سن 40سالگی کلا از بین می رود ولی این موضوع برای من که هم اکنون 31سال سن دارم اتفاق نیفتاده ودفعات میگرن من کمتر نشده است لذا خواهشمند است در این باره من را راهنمایی کنید وفرق درد میگرن با سردرد حاصل از سینوزیت را نیز توضیح دهید .

باتشکر

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline حسین خادم 4 ستاره ها ارسال ها: 1813   در :  دوشنبه 15 آبان 1385 [10:03 ]
  >میگرن
 

با سلام

در پیوندهای زیر به سوال شما پاسخ داده شده، ببینید:


  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سبحانی 3 ستاره ها ارسال ها: 327   در :  جمعه 19 آبان 1385 [08:34 ]
  >جواب میگرن
 

سردرد ناشی از سینوزیت معمولا همراه علایم دیگر سینوزیت مانند وجود خلط پشت حلق به خصوص صبح ها ، درد روی صورت ، گرفتگی بینی و... می باشد. و سینوزیت به راحتی با انجام سی تی اسکن از سینوسها قابل تشخیص است .

ولی سردرد میگرنی، ضرباندار است و به دنبال استرس ، عصبی شدن ، خستگی و گرسنگی و بی خوابی تشدید پیدا می کند . که در صورت بروز بیش از 2 بار در هفته باید درمان دائمی برای پیشگیری از بروز سردرد استفاده شود.

در هر حال به شما توصیه می شود که حتما پیش پزشک متخصص مغز و اعصاب جهت بررسی علت سردرد مراجعه نمایید.

  امتیاز: 0.00