منو
 صفحه های تصادفی
امام حسین علیه السلام و تفسیر آیه 23 احزاب و آیه 7 سوره مریم
قارچها
گ.معجزات
اقدامات کفار جهت برگرداندن مسلمین از حبشه
سیتوپلاسم
شعرای متقدم
تغییر فیزیکی
فلزات قلیایی خاکی
تری لوبیت
dysthymia
 کاربر Online
399 کاربر online
 : فیزیک
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline مجید آقاپور 4 ستاره ها ارسال ها: 1637   در :  یکشنبه 07 آبان 1385 [14:37 ]
  تازه‌ترینهای فناوری الکتریسیته
 

نزدیک به یک هزار ودویست شرکت اسپانیایی وبین‌المللی، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه‌های الکتریک و الکترونیک در مادرید پایتخت اسپانیا به نمایش گذاشتند. نمایشگاه `ماتلک ‪ `۲۰۰۶‬که از سه‌شنبه گذشته در مادرید آغاز شده است و یکشنبه به کار خود پایان می‌دهد، شاهد حضور ‪ ۲۲۹‬شرکت خارجی از ‪۲۷‬ کشور جهان است.

امسال آسیا با حضور شرکت‌هایی از هند، چین، تایوان و کره بیشترین میزان حضور را در این مجموعه را داشت، اگر چه ایران در آن غایب است. مهمترین ویژگی این دوره ماتلک، گردآوری نصب‌کنندگان خدمات ارتباطات تلفنی و مخابرات است که در حاشیه نمایشگاه، شاهد نشست‌های کاری میان صنعتگران برق و روشنایی و تولیدکنندگان بخش فلز هستند.

بخشهایی از فضای ‪ ۶۰‬هزار و ‪ ۲۵۰‬متر مربعی ماتلک ‪ ۲۰۰۶‬نیز به صنایع زیر مجموعه انرژی الکتریکی و تجهیزات صنعتی اختصاص یافته است. این مجموعه، بزرگترین نمایشگاه الکترونیکی و الکتریکی اسپانیا به شمار می‌رود که هر دو سال یک بار در محل دائمی نمایشگاه‌های مادرید موسوم به `ایفما` برگزار می‌شود.

این مرکز ‪ ۱۰‬روز دیگر بزرگترین نمایشگاه رایانه‌ای اسپانیا و دومین نمایشگاه بزرگ رایانه اروپا را تحت عنوان `سیمو ‪ `۲۰۰۶‬برگزار خواهد کرد.

  • ایرنا

  امتیاز: 0.00