منو
 کاربر Online
351 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline گوگول خان 3 ستاره ها ارسال ها: 222   در :  دوشنبه 17 مهر 1385 [09:13 ]
  چک کردن فایل های رایانه ی شما در Desktup
 

سلام دوستان! cool
با یه آموزش دیگه چطورین! wink
البته ممکنه که واستون جالب باشه cool!
خوب تر فند از این قرار است که همگی شما تا به حال در ویندوز اکسپی هنگام بالا آومدن سیستم با یه قسمتی که کار اون چک و کنترل کردن فایل های درایوها هستش و ممکنه زیاد هم به درازا بیانجامه مواجه شده اید!
اهر سیستم برای کارایی بهتر در ابتدای راه اندازی و بالا اومدن نیاز به یک کنترل دارد اما اگر شما از این قسمت با چند تا اینتر رد بشین یک کنترل طولانی از سیستم خود برای کارایی بیشتر رو از دست دادین!
ولی شما با یه ترفند بسیار ساده می تونین در هنگامی که سیستم کاملا روشن هستش و بلاهم اومده شما همون قسمت کنترل فایل ها رو تو صفحه دسکتاب خود دوباره اجرا کنین که نه سیخ بسوزه و نه کباب!
این تر فند به صورت زیر هستش!

به قسمت start بروید و بعد به قسمت Run بعد از باز شدن Run این کلمه را تایپ کنید chkdsk بعد شما مشاهده خواهید کرد که که یک قسمت سیاه رنگ باز میشود که کار همان چک کردن فایل ها در ابتدای سیستم رایانه شما رو انجام میده!

همونطور که گفتم بسیار جالب! biggrin
امید وارم که خوشتون اومده باشه!arrow

حتما نظر بدین تا چیز های تازه آموزش بدم wink

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر خاکپور 3 ستاره ها ارسال ها: 433   در :  دوشنبه 17 مهر 1385 [19:26 ]
  چک کردن فایل های رایانه ی شما در Desktop
 

سلام
ممنون خیلی جالب و باحال بود wink

  امتیاز: 0.00