منو
 صفحه های تصادفی
فرهنگسرای پایداری
خون شناسی
وقایع پیش از انقلاب مشروطه
محمد بروجردی
برخورد توپ به اجزاء ثابت زمین تنیس
مقاومت
خطهای با مسیر آزاد در عکاسی
تعداد پیامبران الهی
روان سنجی و اندازه گیری
فسفوسیدریت
 کاربر Online
633 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر خاکپور 3 ستاره ها ارسال ها: 433   در :  پنج شنبه 23 شهریور 1385 [12:02 ]
  در ماه مهر منتظر ویندوز ویستا نگارش RTM باشید
 

تصویر

از زمانیکه کمپانی مایکروسافت در نخستین روز ماه سپتامبر سال 2006 نگارش `انتخاب برای ارائه` یا RC1 ویندوز ویستا را منتشر نمود تیم توسعه دهندگان این سیستم عامل در تلاش برای آماده سازی نسخه `انتشار جهت تولید` یا RTM بوده اند.

پس از آنکه مایکروسافت تغییرات جزئی و نهایی خود را در ویندوز ویستا اعمال کرد و آنرا با آزمایش کنندگان محصولاتش به اشتراک گذاشت این شرکت خود را آماده می کند تا با هماهنگی شرکت های تولید کننده مجاز CD، نسخه ای را که معروف به `انتشار جهت تولید` است و تحت نام `Release To Manufacturing` اختصارآ `RTM` خوانده می شود ارائه نماید.

هرچند که پیش بینی بر آن است که مایکروسافت در ماه اکتوبر (اواسط ماه مهر امسال) برنامه های خود را عملی می کند اما تاریخ دقیق و روز آن هنوز کاملآ مشخص نشده است.

پس از آماده شدن نگارش نهایی ویندوز ویستا، این سیستم عامل در پنج نوع مختلف روانه بازار خواهد شد که به ترتیب عبارتند از دو نسخه مخصوص تجاری (Business Editions) این نسخه ها در ماه نوامبر 2006 منتشر می شوند و سه نسخه خانگی (Home Editions) که در اوایل سال 2007 و به گفته ی برخی در روز 30 ژانویه 2007 ارائه می شوند.

  امتیاز: 0.00