منو
 کاربر Online
508 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  جمعه 17 شهریور 1385 [14:47 ]
  آشنایی با نرم افزار Alt-N ComAgent صندوق میل رشد
 

اگر می خواهید در شبکه رشد با هم چت کنید ، اگر در شبکه رشد ایمیل دارید، اگر می خواهید برای هم فایل ارسال کنید، این تایپیک را بخوانید .

تا الان تعداد زیادی از کاربران شبکه درخواست داشتن بتوانند با هم به طور آنلاین با هم چت کنند . اما تقرابا هیچ کس در انجمن نمی داند چگونه چت کند و تقرابا همه به پیام آبی و این چور چیزهای شبکه راضی شدن . اما همانطور که قبلا به شما در پستهای قبلم گفته بودم . کسانی که ایمیل شبکه روشد رو دارند می توانند از سرویس پیام فوری آن استفاده کنند . در این پست می خوام طرض استفاده آن رو به شما کاربران شبکه آموزش بدهم.

در ضمن این را بدانید این سرویس حدود شش ماه یا کمی بیشتر است که فعال شده و در گذشته قابل دسترس نبود .

حالا برای شروع شما وارد صندوق میل رشد خودتون بشوید. و بعد وارد قسمت تنظیمات صندوق میل خودتون بشوید . در این صفحه
شش لینک یا گزینه وجود دارد شما از میان آنها لینک یا گزینه :
ComAgent - Monitor your mail and sychronize your address book with ComAgent.
را انتخاب کنید بعد از آن وارد صفحه جدیدی می شوید که تنها یک دکمه دارد و بر روی آن دکمه عبارت :
Download the ComAgent Installer
نوشته شده است برای دانلود نرم افزار بر روی آن کلیک کرده و فایل ComAgentInstall.exe را که حجمی برابر 1.85 مگ دارد رو دانلود کنید و برنامه رو نصب کنید .
بعد از نصب برنامه خود به خود اجرا می شود اگر آجرا نشد آن را اجرا کنید . اگر پیامی مبنی بر اینکه نمی توان به سایت وصل شد آمد بر روی دکمه ok کلیک کنید . برنامه در کنار ساعت ویندوز قرار دارد . بر روی آن کلیک راست کنید و بر روی دکمه login کلیک کنید . آدرس ایمیل و پسورد خود را تایپ کنید و بر روی دکمه ok کلیک کنید . بعد از متصل شدن به شبکه (علامت آن از بین رفتن علامت ! از روی کره زمین است . بر روی برنامه کلیک راست کرده و بر روی گزیننه propertis کلیک کنید اگر لوگین کرده باشید تعداد زیادی تب خواهید دید که ما به بقیه کار نداریم و شما بر روی تب buddy list کلیک کنید . اگر در این صفحه گزینه Show all Users تیک خورده باشد مجبور هستید چند دقیه یا چند ثانیه صبر کنید تا لیست آدرس های ایمیل دانلود شود . بعد از آن شما می توانید آدرس دوستانتان را یا از این لیست انتخاب کنید یا به صورت دستی وارد لیست کنید . بر روی ایل مورد نظر دوباز کلیک کنید تا اظافه شود . ویا بر روی کمه add کلیک کنید و یا بر روی دکمه Manual کلیک کنید و اسم و آدرس ایمیل دوست خودتون در شبکه رشد رو وارد کنید تا اس آن به جمع دوستانتان بپیوندد . بعد از اظافه کردن اسامی دوستانتان بر روی گزینه OK کلیک کنید تا بعد از تائید پنجره بسته شود .

حالا شما دوباره بر آیکن آن در کنار ساعت کلیک راست کنید و show main windows را انتخاب کنید در این پنجره لیست دوستان آنلاین و آفلاین خود را می بینید و می توانید برای آنها پیام بفرستیدو فایل ارسال کنید. اما نمی توانید برای افرا آفلاین پیام ارسال کنید .در ضمن اگر شما از این قسمت برنامه استفاده نمی کنید . می توانید از آن برای check کردن صندوق میل رشد استفاده کنید .


امیدوارم از این نرم افزار استفاده کنید و اسم من هم add کنید .mrgreen
rahimi_s1@roshd.ir

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر خاکپور 3 ستاره ها ارسال ها: 433   در :  جمعه 17 شهریور 1385 [15:08 ]
  چت آنلاین در رشد
 

با سلام
ممنون
عالیه
یعنی می شه یه جورایی اسمش رو گذاشت
Roshd Messanger درسته ؟
به هر حال ممنون
موفق باشید wink
راستی من رو هم add کنید mrgreenmrgreen
Amir_k@roshd.ir

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر خاکپور 3 ستاره ها ارسال ها: 433   در :  جمعه 17 شهریور 1385 [16:35 ]
  چت آنلاین در رشد
 

بازم سلام
آقا عالیه این نرم افزار عالیه wink
دست آقای پژمان-رحیمی-صادق درد نکنه !
راستی آقای رحیمی یه سوال مهم :

آیا در این برنامه امکان offline گذاشتن هم وجود داره ؟

به همه دوستان پیشنهاد می کنم این نرم افزار عالی رو دانلود کنید!
یادتون نره من رو add کنید !!! mrgreen
Email : Amir_k@roshd.ir
در ضمن اگر من رو Add کردید به من خبر بدید تا شما رو add کنم !
موفق باشید wink

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  جمعه 17 شهریور 1385 [17:25 ]
  تکمیل گفته های قبل و سولات احتمالی
 

تکمیل گفته های قبل :

چگونه کسی رو add کنیم ؟
برای این کار دو راه وجود دارد :
1)بعد از آنلاین شدن بر روی icon برنامه (کنار ساعت ویندوز) کلیک راست کنید و از میان گزینه های موجود موس را بر روی منوی send an instant massage برده و از منوی باز شده بر روی add to buddy list کلیک کنید . صفحه buddy list باز می شود حالا می توانید دوست خود را manual اد کنید .
2) بعد از آنلاین شدن بر روی icon برنامه (کنار ساعت ویندوز) کلیک راست کنید و از میان گزینه های موجود propertis را انتخاب و بعد تب buddy list را انتخاب کنید.


چگونه ببینیم چه کسایی از دوستان من که add شدن آنلاین هستن ؟

بعد از آنلاین شدن بر روی icon برنامه (کنار ساعت ویندوز) کلیک راست کنید و از میان گزینه های موجود موس را بر روی منوی send an instant massage برده در این منو شما می توانید ببینید چه کسانی آنلاین و چه کسانی ofline هستند.


چگونه فایل ارسال کنم ؟
بر روی اسم کسی که می خواهید فایل برایش اذسال کنید کلیک کرده تا پنجره ارسال پیام باز شود بر روی علامت پوشه کلیک کنید و فایلی را انتخاب و ارسال کنید . برای شخش مورد نظر پنجره ای باز می شود که با تائید آن فایل برایش ارسال می شود.


نکته1 : اگر بر روی آیکون برنامه دو بار کلیک کنید مستقیم به سندوق میل خودتون منتقل می شوید
نکته2: شما برای دوستانتان نمی توانید پیام آفلاین بزارید
نکته 3: اگر پنجره buddy list بالا نمی آید یا خیلی طول می کشد بالا بیاید برای این است که نرم افزار می خواهد لیست افراد عضو در صندوق میل را جمع آوری و به شما نسان دهد ، این لیست بسیار بزرگ است برای همین خیلی طول می کشد . برای خلاصی از آن گزینه Show all Users رو غیر فعال کنید .
نکته4 : نرم افزار هنگام تایپ حروف پ ک گ ژ چ مشکل دارد .
نکته5 :برای اینکه هنگام دریافت پیام ،دریافت فایل ، آنلاین شدن دوستان و ... صدایی شما را آگاه سازد به قسمت propertis برنامه بروید بر روی تب event کلیک کنید و برای هر اتفاق یک صدا قرار دهید .
نکته6 : برای اینکه با دبل کلیک کردن بجای اینکه به صندوق میل بروید به پنجه اصلی برنامه بروید در همان صفحه قبلی که نوشتم قسمت toolbar icon گزینه On icon double-click گزینه دوم رو انتخاب کنید .(در بنجره اصلی شما می توانید لیست دوستان آنلاین و آفلاین خود را ببینید و پوشه های صندوق میل خود را نگاه کنید)

در ضمن افرادی که می خواهند من آنها رو add کنم یا دوست دارن افراد دیگر انجمن آنها رو add کنند ایمیل خودشون رو انجا بزارن بدون @roshd.ir (برای چلوگیری از spam)

آدرس من : rahimi_s1

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline تک سوار اسب سفید 1 ستاره ها ارسال ها: 15   در :  یکشنبه 19 شهریور 1385 [04:54 ]
  تشکر
 

با سلام به آقای پژمان-رحیمی-صادق
من هم از شما تشکر می کنم به خاطر معرفی این سیستم.winkbiggrinrazz
در ضمن من رو هم addکنید
bita_friend@roshd.ir

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline بابک سیستانی 1 ستاره ها ارسال ها: 1   در :  یکشنبه 19 شهریور 1385 [04:54 ]
  دستت درد نکنه
 

بابا ایول دارهwink

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر خاکپور 3 ستاره ها ارسال ها: 433   در :  یکشنبه 19 شهریور 1385 [06:43 ]
  چت آنلاین در رشد
 

سلام
ممنون آقای رحیمی
برای توضیحات و جواب سوال wink

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  پنج شنبه 23 شهریور 1385 [08:59 ]
  چن آنلاین در رشد
 

با سلام دوست عزیز
واقعا به خاطر این راهنماییت ممنونم
آقا بهتر از این نمیشه دستت درد نکنه
راستی دوستان منم ادد کنیدwink
afshinafshar20@roshd.ir

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست  
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  جمعه 08 دی 1385 [07:49 ]
  با درست شدن صندوق میل رشد حالا می توانیم با هم در شبکه چت کنید
 

با درست شدن صندوق میل رشد حالا می توانیم با هم در شبکه چت کنید

  امتیاز: 0.00