منو
 کاربر Online
482 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر خاکپور 3 ستاره ها ارسال ها: 433   در :  سه شنبه 14 شهریور 1385 [18:27 ]
  آغاز ثبت نام تالیا
 

ثبت نام تلفنهای اعتباری `تالیا` از امروز در تهران آغاز شد


مدیر روابط عمومی شبکه تلفن همراه اعتباری کشور گفت: ثبت نام تلفن همراه `تالیا` از امروز همزمان با برگزاری جشنواره ارتباطات سیار به مناسبت اعیاد شعبانیه در تهران آغاز شد.


جشنواره ارتباطات سیار، گوشی تلفن همراه و تجهیزات جانبی از امروز سه شنبه ‪ ۱۴‬شهریور به مدت چهار روز تا هفدهم آغاز به کار کرد.

`ابوالفضل شاکری` روز سه‌شنبه در مراسم آغاز به کار جشنواره ارتباطات سیار، گوشی تلفن همراه و تجهیزات جانبی افزود: متقاضیان سیم‌کارت اعتباری تلفن‌همراه می‌توانند برای ثبت نام با داشتن کارت شناسایی معتبر به غرفه تالیا در این جشنواره واقع در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.

به گفته وی، کار ثبت نام تلفن همراه اعتباری کشور تا پایان جشنواره یاد شده ادامه دارد.

وی، با اشاره به مشکلات موجود در شبکه تلفن همراه اعتباری بیان داشت:
مدت زمان کوتاه یک طرفه شدن این سیم کارت‌ها یکی از مشکلات این شبکه است که با توجه به این موضوع تقاضایی به وزارت ارتباطات فرستادیم مبنی بر اینکه مدت زمان یکطرفه شدن این سیم کارت‌ها به سه ماه افزایش داده شود.

وی با اشاره به اینکه شبکه تلفن همراه اعتباری کشور ‪ ۱۴‬استان را تحت پوشش دارد و در چهار استان توزیع می‌شود، تصریح کرد: این شبکه هنوز با مشکلات زیرساختی مواجه است.

شاکری افزود: هنوز فضای فرکانسی شبکه تلفن همراه اعتباری در اصفهان تخلیه نشده است و به محض اینکه فرکانس را در این شهر و چند شهر دیگر دریافت کنیم، توزیع در این استان‌ها را آغاز خواهیم کرد.

مدیر روابط عمومی شبکه تلفن همراه اعتباری کشور با بیان اینکه طبق اصل ‪ ۴۴‬قانون اساسی دولت حق توسعه تصدی‌گری خود و ورود به عرصه‌های جدید را ندارد، بیان داشت: اما متاسفانه این موضوع توسط دولت رعایت نمی‌شود.  امتیاز: 0.00