منو
 کاربر Online
541 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  یکشنبه 05 شهریور 1385 [13:42 ]
  پیشرفته‌ترین موس‌های دنیای رایانه
 

پیشرفته‌ترین موس‌های دنیای رایانه عرضه شدند؛

شرکت Logitech، تولیدکننده‌ی محصولات رایانه‌یی، از ساخت دو موس بسیار پیشرفته خبر داد که به کاربران امکان آن را می‌دهد تا تنها با زدن یک ضربه به موس، صفحات وب و مطالب بلند را خیلی سریع مرور کنند.


این موس‌های پیشرفته در دو نوع MX Reveloution و VX Revelution عرضه شده و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که پس از ضربه زدن به آن، موس به مدت هفت ثانیه به طور پیوسته در صفحه می‌چرخد و تنها با یک ضربه می‌تواند میان 10 هزار خط اکسل مایکروسافت حرکت کند.


طراحی موس‌های جدید محصول `لاجیتک` به گونه‌ای است که کاربران دیگر مجبور نیستند برای مرور مطالب بلند، نشانگر موس را به طور مداوم روی صفحه بچرخانند.


از دیگر امکانات این موس‌ها آن است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا پس از برجسته کردن کلمه یا جمله موردنظرشان، تنها با یک کلیک وارد جست‌وجوی وب شوند.


بعد از برجسته کردن کلمه در صفحه‌گستره یا داکیومنت، کاربر تنها با کلیک بر روی دکمه‌ی جست‌وجو، می‌تواند نتایج جست‌وجو را از گشایش‌گرهای وب یاهو و گوگل دریافت کند.


همچنین در این موس‌ها یک گوی اضافی در نظر گرفته شده است تا بر روی عکس‌ها زوم شود. به گفته‌ی مقامات شرکت `لاجیتک`، قیمت موس‌های جدید آن 100 دلار است.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر خاکپور 3 ستاره ها ارسال ها: 433   در :  یکشنبه 05 شهریور 1385 [13:49 ]
  عجب موسی
 

سلام عجب موس با حالی کی میاد تو ایران ؟
البته اگر به همون قیمت بیاد که کسی نمی خره mrgreen
تقریبا 100 هزار تومان rolleyes

  امتیاز: 0.00    نمایش یاسخ های این پست