منو
 صفحه های تصادفی
منصور و شکست دوباره نقشه قتل امام صادق علیه السلام
واژگان فیزیک نوین
احیاء خورشید
امام جواد علیه السلام با دختر مأمون
استان گیلان
تعمیم اولیه اصل استقرا II
حقیقت رابطه دنیا و آخرت
روشهای جدید محاسبه بار موثر هسته
خواستگاری و مراسم عقد در رؤیا
خصوصیات حق از نظر علی
 کاربر Online
420 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline ماتریکس6 1 ستاره ها ارسال ها: 5   در :  پنج شنبه 02 شهریور 1385 [03:27 ]
  اجرای بازی ها بدون نیاز به سی دی اصل
 

biggrin:: ایمیج گرفتن از سی دی بازی های قفل دار و اجرای بازی ها بدون نیاز به سی دی اصل با GameJack 5.0.4.2 cool


نرم افزاری که امروز قصد معرفی آن را داریم GameJack نام دارد. که برای دوستدرارن بازی های کامپیوتری بسیار مفید و پرکاربرد خواهد بود !
مطمئنا دوستدارن و علاقه مندان بازی های کامپیوتری با این مشکل مواجه بوده اند که بعضی از بازی ها برای اجرا حتما باید یکی از سی دی های بازی در سی دی رام کامپیوتر قرار گیرد , و این مشکل زمانی برای کاربران دردسرساز خواهد شد که سی دی بازی رو از دوستان خودشان قرض گرفته اند و چون سی دی قفل دارد امکان رایت گرفتن برای خود را ندارند.
GameJack این مشکل را به راحتی برطرف مینماید!
با استفاده از این برنامه شما میتوانید از سی دی های بازی خود ایمیج گرفته و با استفاده از درایو مجازی که توسط خود برنامه ساخته میشود فایل ایمیج گرفته را به راحتی در سیستم خود اجرا کنید و به راحتی به بازی بپردازید. یکی از امکانات و ویژگی های بسیار جالب این برنامه این است که شما میتوانید به کمک این نرم افزار از سی دی های قفل دار و محافظت شده نیز ایمیج تهیه کنید و به راحتی با استفاده از درایو مجازی برنامه از آنها استفاده نمایید.
این برنامه از یک مکانیزم جدید و هوشمند برای شناخت انواع قفل های محافظتی سی دی ها بهره میبرد که با این قابلیت میتواند با روش های مختلف از سی دی های قفل دار ایمیج تهیه کند.
ftp://ftp.disc4you.de/gamejack/gj5.exe

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline امیر خاکپور 3 ستاره ها ارسال ها: 433   در :  پنج شنبه 02 شهریور 1385 [09:13 ]
  تشکر
 

سلام ممنون برنامه خوبی هست اما از کجا می شه این نرم افزار رو گیر اورد ؟ question

  امتیاز: 0.00