منو
 کاربر Online
511 کاربر online
 : باشگاه دانش آموزی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 14 مرداد 1385 [06:12 ]
  داستان راستان
 

داستان راستان


ببین من از کلاس اول تا سوم راهنمایی تو مدرسه غیر انتفاعی بودم.از اول دبیرستان وارد دبیرستان نمونه شدم.بچه های اینجا چنان در فکر درس و کنکورند که حتی دو تا دوست جرئت ندارند به هم بگن چه کلاس هایی میرن.از همه بدتر مدیر دبیرستانمان بود.دیگه خسته شده بودم از تبعیض هایی که تو مدرسمون میشد.

همین امتحانهای خرداد بود که سر امتحان دو نفر از بچه پولدارا داشتن تقلب می کردند. تمرکز همه ما به هم خورده بود. به یکی از مراقب هامون گفتم . مدیرمون به ظاهر رسیدگی کرد اما در باطن من بودم که عهده دار همه ی تهمت ها شدم و من انتظار داشتم این قانون های مسخره در مورد این دو نفر هم اجرا بشه اما حیف که قانون ها همه جا و برای همه کس رعایت نمیشه.!!!؟؟؟؟؟؟؟.....من نامه کاملا خصوصی به مدیرم داده بودم اما نمی دونم چرا مدیرمون به جای رسیدگی به مشکل من به بقیه جریان نامه رو گفته بود .به نظر شما دلیل این کار مدیرم چی بوده؟ چه طور می تونم دید+ نسبت به این مدرسه و مدیر داشته باشم که همه می گن تو چرا اینجوری شدی؟؟؟؟؟

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline فاطمه سیارپور 3 ستاره ها ارسال ها: 704   در :  شنبه 14 مرداد 1385 [09:26 ]
  تقلب
 

سلام
یه بار این موضوع رو در آموزش یک دقیقه ای گذاشته بودین.
فکر کنم همون جا هم جوابتو گرفته باشی

  امتیاز: 0.00