منو
 صفحه های تصادفی
نشانه های ظهور فساد
تبعید امام خمینی به عراق
امام علی علیه السلام در روز قیامت
انیمیشن نحوه ورود عامل مالاریا به بدن
رشته فیزیک
زندگینامه فرد وپیل
برد بورد
درس نقشه کشی تاسیسات
اخبار علمی زیست شناسی
مایع درمانی در سوختگی
 کاربر Online
374 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline پژمان-رحیمی-صادق 3 ستاره ها ارسال ها: 607   در :  شنبه 24 تیر 1385 [11:16 ]
  آموزش کامل نرم افزار : Remote Desktop Connection
 

نرم افزار : Remote Desktop Connection
˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚
معرفی:
این نرم افزار یک نرم افزار کنترل رایانه از راه دور یا استفاده از دو یا چند کامپیوتر در یک زمان ، که به صورت شبکه به هم وصل هستند مورد استفاده قرار می گیرد .

˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚
وسایل مورد نیاز :!!!
  1. دو عدد کامپیوتر یا بیشتر
  2. یک وسیله ارتباتی بین دو یا چند کامپیوتر (حداقل یک مودم با سرعت 28.8)

˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚
طرض کار :
برای این کار ابتدا :
در کامپیوتر میزبان ،(server): (کامپیوتری که می خواهید به آن وصل بشوید )
فعال کردن میزبانی Remote Desktop Connection :
برای این کار اول برای خودتون باید یک Account اضافه کنید . برای این کار می تونید از User Accounts کنترل پنل استفاده کنید . یا از همین Account ی که با آن Login کردید استفاده کنید .
بعد از اضافه کردن Account بر روی My Computer کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب می کنید . به تب Remote رفته و در قسمت Remote Desktop گزینه Allow Users To connect remotely to this Computer رو فعال کنید . اگر در قسمت قبل یک Account اضافه کردید . بر روی دکمه Select Remote Users کلیک کنید و بر روی دکمه Add کلیک کنید ، بر روی دکمه Advanced کلیک کنید ،بعد بر روی دکمه Find Now بعد از چند لحظه لیست Account های موجود در رایانه را می بینید . بر روی Account مورد نظر کلیک کرده و دکمه ok را چهار بار متوالی بزنید تا از همه پنجره ها خارج شوید .

˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚
در کامپیوتر میهمان ، (Quest) :
در این کامپیوتر کار زیادی و جود ندارد . در این کامپیوتر برنامه Remote Desktop Connection را اجرا کنید . بر روی دکمه Options کلیک کنید . در تب General در قسمت Computer آیپی IP کامپیوتر میزبان رو تایپ کنید . و در قسمت User name نام Accoun ی رو که می خواهید با آن به کامپیوتر میزبان وصل بشوید را بنویسید . اگر Account کامپیوتر میزبان دارای پاسورد است در قسمت Password آن را تایپ کنید . اگر شما به کامپیوتری که باشبکه به آن وصل هشتید دارای Domain است آن را در قسمت Domain وارد کنید . ( البته نیازی به این قسمت ندارید )
برای ذخیره پسورد و یوزر seve my password را تیک بزنید . حالا اگر کامپیوتر ها به هم وصل هستند . بر روی دکمه Connect کلیک کنید . بعد از چند لحظه صفحه دسکتاپ کامپیوتر میزبان را خواهید دید .

˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚
نکته :اگر موقعی که بر وری دکمه Connect کلیک کنید و در کامپیوتر میزبان کاربری Login باشد . در صفحه کامپیوتر میزبان پیامی ظاهر می شود و از کاربر می خواهد که Log off نماید و آن کار بر باید حتما بر روی دکمه OK کلیک کنید و گرنه کامپیوتر میهمان نمی تواند به کامپیوتر میزبان متصل شود .

˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚˚
معرفی تب های Remote Desktop Connection :

تب Display :
در این قسمت کیفیت تصوی در یافتی از دسکتاب کامپیوتر میزبان را مشخص می کنید .
در صورتی که سرعت اتصال شبکه شبکه شما کم می باشد . بهتر است کیفیت آن را کم کنید .

تب Local Resources :
در این قیمت مشخس می کنید آیا از از صداهای موجود در کامپیوتر میزبان استفاده شود یا نه و همچنین استفاده از سخت افزارهای موجود در کامپیوتر میزبان را شفارشی می کنید .

تب Programes :
در این قسمت اگر می خواهید هنگام اتصال به کامپیوتر میزبان نرم افزاری به طور خود کار یا پوشهای به طور خودکار اجرا شود آدرس آن را تایپ کرده تا اجرا شود .

تب Experience :
این قسمت از مهمترین قسمتها می باشد . در این قسمت کرافیک های به کار رفته در ویندوز سرور را بر اساس سرعت اتصال به آن تنظیم می کنید .

پایان

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  شنبه 24 تیر 1385 [13:33 ]
  ممنونم پژمان جان
 

و بازم میگم که فقط شما فعال هستید و جواب میدید و خواهش میکنم بقیه ی سوالات من را هم بدهید
نگران نباشد تمام سوالات این بخش یعنی صفحه ی اول مال منهmrgreen

  امتیاز: 0.00