منو
 کاربر Online
527 کاربر online
 : کامپیوتر
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline فرید امیرغیاثوند 3 ستاره ها ارسال ها: 100   در :  سه شنبه 13 تیر 1385 [13:10 ]
  فواید استفاده از ویندوز Xp Service pack 2
 

کمک به محافظت از کامپیوتر شما از پیوستهای مضر
اعلام خطر در مورد پیوستهای بالقوه خطرناک و کمک به محافظت کامپیوتر در مقابل ویروسها که معمولا از طریق Internet Explorer یا Outlook Express ویا Messenger منتشر می شوند.

افزایش امنیت در زمان اتصال به اینترنت
سرویس پک 2 با اعمال تنظیمات امنیتی محتویات فایلها و چیزی را که از طریق IE دریافت می کنید بررسی می کند و به حفظ امنیت اطلاعات کمک می کند.

جلوگیری بالقوه ازDownload های نا امن
سیستم مونیتورینگ و میل بار دریافت اطلاعات موجود درIE ، فایلهای دریافتی از طریق اینترنت را بررسی کرده ضمن اعلام اخطار، فایلهای مشکوک را بلوک می کند.

کم کردن Pop-up آزاردهنده
برای اینکه از استفاده از اینترنت لذت ببرید سرویس پک 2 Pop-up های ناخواسته را به وسیله Internet Explorer Popup Blocker به شدت کاهش می دهد

حفاظت فایروال از لحظه شروع تا پایان
یک فایروال قدرتمند داخلی( که با نصب سرویس پک 2 ایجاد می شود ) کمک می کند که ویندوز در مقابل ویروسها و کرم ها در امان بماند و از انتشار آن از طریق اینترنت جلوگیری بعمل می آید.

کنترل تنظیمات امنیتی
قابلیت جدید مرکز امنیتی ویندوز به شما اجازه می دهد به سادگی وضعیت امنیتی سیستم خود را مشاهده کنید و مدیریت تنظیمات امنیتی کلیدی را بصورت مجتمع انجام شود.

دریافت آخرین به روزرسانی به روش بسیار ساده
بالا بردن قابلیتهای به روز رسانی اتوماتیک در ویندوز باعث می شود به روزرسانی (UP to date) سیستم به سادگی و سرعت با انجام شود . به انضمام اینکه این تکنولوژی جدید به کاربرانی که از طریق Dial up به اینترنت متصل می شوند امکان به روز رسانی سریعتری می دهد.

کمک به محافظت از آدرس های نامه الکترونیکی
قسمت Improvments to Outlook Express ازطریق محدود کردن انتشار آدرس پست الکترونیکی باعث کاهش دریافت هرزنامه می شود .

امکان استفاده بدون مشکل از سیستم بیسیم
با استفاده از سرویس پک 2، سیستم بیسیم ( Wireless) بهتر و کارآمد تر شده و امکان دسترسی به شبکه های بیسیم در خانه یا حتی در حرکت، آسان تر و بدون اشکال تر شده است.

علیرضا ندافی (مشورت)

  امتیاز: 0.00