منو
 کاربر Online
1045 کاربر online
 : تاریخ
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline محمد رضا قدوسی 3 ستاره ها ارسال ها: 916   در :  سه شنبه 23 خرداد 1385 [15:23 ]
  سیصد سال باختن ما در جام جهانی
 

با سلام

اصلا جام جهانی این قدر ها سابقه ندارد !!!

اما
سیصد سال است که ما همین جوری می بازیم که یکشنبه باختیم !!


سیصد سال است که ما همیشه تقصیر را به گردن افرادی می اندازیم که خودمان به موقع کنارشان نزدیمسیصد سال است که الکی با آدم های ضعیف کنار آمدیم و گذاشتیم کارهای ما را به دست بگیرند .


سیصد سال است که بعد از هر شکست ، بجای درس گرفتن و بجای تعمیر شکل جامعه مان ، به توجیه شکست هایمان پرداخته ایم !

سیصد سال است که دلمان را به این خوش کرده ایم که حریفان قوی است و ما حق داشته ایم که ببازیم و از دست بدهیم .

سیصد سال است که
یادمان رفته است که همان حریف های قوی ،‌ زمانی ضعیف بوده اند
و روزی اوج گرفتند که تصمیم گرفتند که برخیزند و
توان و قابلیتی را که دارند جدی بگیرند

و نگذارند آدم های ضعیف و خودخواه به خاطر خیالات و توهماتشان ، سرنوشت و پیروزی را نابود سازند .

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 31 خرداد 1385 [06:46 ]
  ثبات
 

فکر میکنم سیصد سال است که اتفاق تازه ای رخ نداده . این یعنی ثبات .
چی بهتر از این میخواین . نشنیدین که میگن حرف مرد یکیه . چه اشکالی داره که ما به یه عده ای که تو دنیا بهشون کار نمیدن کار بدیم . مگه ندیدید ایویچ اومد و رفت . چون گنده بود لیاقت ماندن نداشت . این یه حسنه برای ما . اینطور نیست ؟؟؟

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  دوشنبه 19 تیر 1385 [08:27 ]
  تیم ملی محبوب من
 

برانکو مربی قابلی بود. در مدت 4 سال با برنامه کار کرد. یک سری جوانان را برگزید. با آنها قهرمان آسیا شد و به پیش امد. منتها حمایتی از او نشد. کاملا هم مساله روشن است. تیم او محبوب نبود چون برای اول بار در دهه های اخیر از دو باشگاه همیشه طلبکار استقلال و پرسپولیس نفرات چندانی در تیم حاضر نبودند. تحت فشار مطبوعاتچی های گشنه و مزدور - بی رو در بایستی - نفرات ملی پوش ما طی چند ماه مانده به جام جهانی بدترین بازیهای خود را در باشگاههاشون مرتکب شدند. از کعبی و میرزاپور تا نصرتی تا گل محمدی تا همه و همه.مردم شریف ما در قبال تیم ملی جز حس طلبکار بودن و زبان به ناسزا گشودن همدلی دیگری بروز نداند. تقدیر چنین شد که ستاره هایمان هم در این فضای سنگین دچار آسیب شوند تا بفهمیم تقدیر نیز با ملتهای نا مهربان نامهربانی خواهد کرد. برانکو قبل از جام جهانی تنها فرصت 15 روز کار با تیم را پیدا کرد. 5روز در سوییس آنهم بدون بازیکنان چند تیم باشگاهی و ستاره های لپیونر دیگر 5 روز در تهران و دیگر 5 روز در آلمان. او بازیکنان تخریب شده در لیگ را به شرایط بازی رساند. ولی نتوانست آنچنان که خود اول بار پیش از جام اذعان کرد به دلیل نداشتن همه بازیکنان همسان سازی شرایط بدنی بازیکنان را اعمال کند.با تمام این ها تیم ما اگرچه باخت اما خوب بازی کرد. برانکو عالی بود. مربی با شخصیت باروحیه اخلاقگرا تحصیل کرده نجیب و کم حرف و در عین حال بدشانس. با آرزوی قلبی موفقیت او در تیمهایی که قدرش را بدانند. ویوا برانکو.

  امتیاز: 0.00