منو
 کاربر Online
601 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline فلاحیان 3 ستاره ها ارسال ها: 93   در :  پنج شنبه 04 خرداد 1385 [14:37 ]
  قابل توجه دانش آموزان ممتاز
 

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: اجتماعی - آموزش و پرورش

چاپ تمبر شخصی برای دانش آموزان ممتاز


همزمان با فرا رسیدن روزهای پایانی سال تحصیلی و به منظور فرهنگسازی و علاقه‌مند کردن گروههای سنتی به مسایل فرهنگی ، طرح «شاگرد ممتاز» در آموزش و پرورش اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا، در قالب این طرح شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، برای دانش‌آموزان ممتاز هر دوره تحصیلی و همچنین نفرات برتر مسابقات قرآنی، هنری و ورزشی و کلاس اولی‌ها که داوطلب شرکت در این طرح هستند پس از تایید رتبه آنها توسط مدرسه و پرداخت وجه مورد نظر توسط متقاضیان، اقدام به چاپ تمبر شخصی خواهد کرد.
بنابراین گزارش در این تمبرهای شخصی عکس فرد به همراه نام مدرسه و مشخصات فرد شامل نام و نام خانوادگی و رتبه کسب شده به چاپ خواهد رسید.

این تمبرها به تعداد محدود و بر اساس سفارش مشتریان در کنار تمبرهای جاری چاپ و منتشر می‌شود و تمام مقررات مربوط به تمبر (از جمله امکان مکاتبه در داخل و خارج کشور) در خصوص آن قابل اجرا است.

شایان ذکر است هر تمبر شخصی از دو بخش جاری و شخصی تشکیل می‌شود که در طرح دانش‌آموز ممتاز بخش شخصی آن به عکس دانش‌آموز ممتاز اختصاص خواهد یافت.

با اجرای این طرح ضمن تسریع در روند فرهنگ سازی استفاده از پست و تحقق شعار «مکاتبه بهجای مراجعه» به نوعی تقدیر از تلاش دانش‌آموزان و یادگاری از نظام آموزشی و مدرسه خواهد بود.

همچنین این مجموعه به جهت ماندگاری، به عنوان یک خاطره مصور و خوب از نظام آموزشی نزد فرد باقی می‌ماند.

گفتنی است مدارس و خانواده‌های علاقمند می‌توانند برای تهیه تمبر به صورت گروهی یا شخصی اقدام کنند که به همین منظور باید مدارک مربوط را شامل یک قطعه عکس رنگی، مشخصات دانش‌آموز ممتاز و اصل فیش واریزی به حساب 2381 شعبه مخابرات به نام تصویر ماندگار از طریق پست پیشتاز به‌آدرس ، ص. پ شماره تهران 1543 ــ 16315 مکاتبه کنند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 6 ــ6659774 تماس گرفته و یا به سایت Tasviremandegar.ir مراجعه کنند.

شایان ذکر است، هزینه انجام این طرح به ازای هر برگ سی و دو قطعه‌ای تمبر معادل 60 هزار ریال خواهد بود و عکس‌های مربوط به این خبر در سایت Medu.ir قابل دسترسی خواهد بود.

  امتیاز: 0.00