منو
 صفحه های تصادفی
سیستمهای مخابراتی
تیره خرفه
امام صادق علیه السلام و تأیید عقائد یکی از اصحاب
پند نامه
فواید لشگرکشی به هند برای ایران
مونتموریونیت
بنی نضیر
دگرگونیهای مثلث دیدگانی در عکاسی
ستارگان دب اکبر
حمله دروغی و دریبل در فوتبال
 کاربر Online
2209 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline معصومه قاسمی 3 ستاره ها ارسال ها: 372   در :  شنبه 30 اردیبهشت 1385 [05:17 ]
  علت خروپف در کودکان
 

عفونت شایعترین علت خروپف در کودکان

شایع ترین علت خروپف های شبانه در کودکان عفونت و سرماخوردگی های مکرر است .

بزرگی لوزه سوم و آلرژی , حساسیت غذایی و عفونت سینوس ها از دیگر علت های شایع خروپف در کودکان است.

وی خروپف شبانه در بزرگسالا‌ن را ناشی از انحراف تیغه بینی و تنگ شدن مسیر راه هوای تنفس , آلرژی , سینوزیت و وقفه تنفس دانست و گفت : وقفه تنفسی در کودکان کمتر رخ می دهد.

این متخصص با بیان این که از عوارض خروپف کودکان جمع شدن مایع در پشت پرده گوش است‌, تاکید کرد: والدین باید برای جلوگیری از عوارض جبران ناپذیر و درمان این عارضه که اوتیت سروز نام دارد , سریع اقدام کنند.

وی در خصوص درمان خروپف افزود: در کودکان با برداشتن لوزه سوم و غیره , و در بزرگسالا‌ن با اصلا‌ح انحراف تیغه بینی و در صورت اختلا‌ل در زبان کوچک‌, با درمان لیرزی و یا از طریق عمل جراحی‌, این عارضه درمان خواهد شد.

دکتر برادران فر جلوگیری از سرماخوردگی در کودکان‌, دوری از مواد حساسیت زا در صورت وجود آلرژی در افراد و جلوگیری از اضافه وزن و یا کم کردن وزن در صورت چاقی در بزرگسالا‌ن را از عمده ترین روش های پیشگیری از این عارضه برشمرد .

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سبحانی 3 ستاره ها ارسال ها: 327   در :  شنبه 30 اردیبهشت 1385 [17:25 ]
  >علت خروپف در کودکان
 

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرخر میتوانیدبه لینک زیر مراجعه کنید.


  امتیاز: 0.00