منو
 کاربر Online
789 کاربر online
 : باشگاه دانش آموزی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline معصومه قاسمی 3 ستاره ها ارسال ها: 372   در :  چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385 [11:26 ]
  توصیه پیش ازامتحان
 

توصیه پژهشگران برای پیش ازامتحان دادن

پژوهشگران و کارشناسان دنیا به دانش آموزان و اولیای آنان ، برای پیش از رفتن سر جلسه‌امتحان توصیه‌های خوبی کرده‌اند ، بخوانید:
به گزارش گروه فرهنگی ایرنا ، پژوهشگران آمریکایی و اروپایی معتقدند که گوش دادن به موسیقی کلاسیک پیش از امتحان راه موفقیت نیست.

خبرگزاری یونایتدپرس به نقل از `آتلانتا جورنال کانستیتوشن` از آتلانتا گزارش داد که این محققان توصیه می‌کنند که به هیچوجه پیش از امتحان به موسیقی کلاسیک گوش ندهید.

`کوین کرویک` از دانشگاه ریدینگ انگلیس گزارش داد که مطالعات وی بر روی امتحانات دانش آموزان نشان می‌دهد که دانش آموزانی که قبل از امتحان ، برنامه تفریحی تلویزیونی را که به تلاش فکری نیاز ندارد تماشا کرده‌اند ، پنج امتیاز بیشتر گرفته‌اند و کسانی که قبل ازامتحان به موسیقی کلاسیک گوش داده‌اند ، به طور متوسط دو امتیاز کمتر کسب کرده‌اند.

همچنین براساس پژوهش دیگری ، استشمام فلفل ، دارچین، نوشیدن مقداری قهوه یا آب پرتقال ، خوردن بادام زمینی یا دیگر پروتیین‌های فشرده از تقویت‌کننده های پیش از امتحان محسوب می‌شوند.

ضمنا کسانیکه قصد دادن امتحان دارند ، باید بدانند که حل جدول ، و منازعه با اطرافیان ، قبل از امتحان از کارهایی است که باید از آن اجتناب کنند.

همچنین خوردن صبحانه پیش ازامتحان نیزاز مواردی است که در این پژوهش برآن تاکید شده است.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  چهارشنبه 03 خرداد 1385 [11:14 ]
  نظر به توسیه پیش از امتحان
 

سلام.

متشکرم مطالعات شما به من که بگی نگی کمک کرد چون واقعن قبل از امتحان من این کار ها رو میکردمarrow

  امتیاز: 0.00