منو
 کاربر Online
585 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 22 فروردین 1385 [08:39 ]
  قلب من شبها طوری میتپد که مرا ازار می دهد به نظر شما من فشار خون دارم یا اینکه نه ؟ مشکل من چیست؟ (از طریق تماس با ما)
 

نام و نام خانوادگی:
ساناز مشکات

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  سه شنبه 22 فروردین 1385 [10:37 ]
  پاسخ به پرسش ضربان قلب
 

دارا

خانم ساناز مشکات بهترین کار برای دانستن علت آن مراجعه به پزشک است تند زدن قلب یا یک در میان کار کردن دلایل زیاد دارد و لزومی ندارد که با لیست کردن آنه شما را بیجهت بترسانیم ، این ها علتش میتواند از چیز های ساده ای مثل آلرژی غذایی باشد تا مسائلی وخیم تر مانند بیماری قلبی و یا اختلال در دریچه های قلب ، البته تا دانستن علت اصلی لزومی ندارد که شما نگرانی به خود راه دهید اما حتما باید به پزشک عمومی مراجعه کنید تا او در صورت نیاز شما را به متخصص قلب و کاردیولوژیست بفرستد . اگر قهوه و کافئین زیاد مصرف میکنید و برای بیدار ماندن از این مواد استفاده میکنید باید در مصرف آنها پیش از همه توجه کنید .اما بدون مراجعه به پزشک هر گونه پیش فرضی درست نیست . اگر در مورد سابقه اینکار و جزییات بیشتر توضیح دهید شاید بتوان به علت یابی آن نزدیک تر شد. Arrhythmia بیماری های مختلف قلب از نظر والو و کار و خود ماهیچه قلب است ، آنرا بی اهمیت فرض نباید کرد و باید علتش را پیدا کرد پزشک ممکن است وسیله ای را به بدن شما به طور سرپایی وصل کند که در طی بیست و چهار ساعت تمام ضربان های قلب شما را ظبط کرده و آنها را بررسی کند و در صورت نیاز شما را برای آزمایش هایی به بیمارستان بفرستد . در امریکا حتی این اطلاعات جمع آوری شده بوسیله دستگاه را بیمار میتواند از طریق اینترنت به سایت بیمارستان آپلود کند. بهر حال در صورت داشتن پرسش های دیگری باز تماس بگیرید .امیدوارم که مسئله مهمی نباشد.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه فارابی اصل 4 ستاره ها ارسال ها: 1188   در :  سه شنبه 22 فروردین 1385 [14:50 ]
  خطر قلبی نوشیدنی‌های کافئین‌دار
 

خطر قلبی نوشیدنی‌های کافئین‌دار

نتایج تحقیقات دانشمندان دانشگاه فلوریدا حاکی است، بعضی از نوشیدنیهای انرژی‌زا و دارای کربنات حاوی مقادیر زیادی کافئین برای بعضی اشخاص خطرناک‌اند.

به گزارش یونایتدپرس ، این دانشمندان با انجام آزمایش بر روی 10 نوشیدنی انرژی زا ، 19 نوع نوشابه گازدار و نوشابه های دیگر دریافتند، بعضی نوشیدنیهای انرژی زا در یک وعده حاوی 141 میلیگرم کافئین هستند که این مقدار 2 برابر بیشتر از قهوه اسپرسو است.

نتایج تحقیقات این دانشمندان که در مجله سم شناسی تحلیلی منتشر شده است، نشان داد، مقادیر زیاد کافئین موجود در این نوشیدنیها می‌تواند منجر به بروز مشکلات برای زنان باردار ، کودکان و بزرگسالان مبتلا به فشار خون بالا و بیماریهای قلبی و روانی شود.

  امتیاز: 0.00