منو
 صفحه های تصادفی
درس جبر و احتمال
لوح حضرت موسی و خضر
امام حسین در قرآن - طور :21، مومنون :111
سیب زمینی در ار تریلری
مسیحیت در اروپا و امپراتوری روم
جلبک شناسی
کتابهای روانشناسی مشاوره
انسان کامل در مکتب محبت
مولاریته
بازاریابی چند سطحی جداشونده
 کاربر Online
321 کاربر online
 : عمومی
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline دارا 3 ستاره ها ارسال ها: 140   در :  شنبه 19 فروردین 1385 [11:40 ]
  انجمن ها را ببندید
 

انجمن های غیر فعال و فضا پر کن را ببندید :

بعضی از انجمن ها بخاطر تنگ نظری مدیران آن عملا به محیطی بی خاصیت تبدیل شده و باز دید کننده جذب نمیکند و بجز نامی از آن هیچ رسالتی در هیچ زمینه ای ندارد ، برای شکستن این جو لازم به نظر میرسد که این انجمن ها به محیط های دیگری تبدیل شود که بحث هایی را که نمیتوان در هیچ یک از این انجمن ها گنجاند دوباره فرصت مطرح شدن برای رشد دانش آموزان بیابند . اگر آزادی برای بحث ادبی نباشد انجمنش هم لازم نیست انجمن های دینی و تاریخ و دانش آموزی هم از این قبیل انجمن ها هستند . لطفا بحث را سانسور نکنید و دلایل خود را در اینجا بیان کنید تا اعضای انجمن آنرا ببینند . این انجمن ها چیزی به کسی نمیاموزند و بجر گرفتن فضا و مطالب بی خاصیت چیزی در آنها بازتاب نمییابد.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline فاطمه سیارپور 3 ستاره ها ارسال ها: 704   در :  دوشنبه 21 فروردین 1385 [09:10 ]
  جوابیه انجمن دانش آموزی
 

سلام
آقای دارا
خسته نباشید
به سهم خودم از فعالیت های علمی وانتقادات دلسوزانه تان نسبت به شبکه رشد تشکر می نمایم.
در باره انجمن دانش آموزی :
این انجمن را خود دانش اموزان مدیریت می نمودند و مطالب و بحث های زیاد و قشنگی در این رابطه راه افتاده بود از جمله فرار مغزها ، وطن پرستی و...که به علت باز شدن مدارس به طور کاملا موقت ودر حال حاضر مسئولیت این انجمن به بنده واگذار شده است .
اجازه بدهید واقعیتی را عرض کنم:
شما در داخل کشور زندگی نمی کنید و شناخت تان نسبت به مسائل داخلی در حد تحلیل رسانه هاست و از درک واقعی آن در فضای حقیقی دور هستید.
از طرفی سن و سال تان از فضای دانش آموزی سال ها فاصله گرفته است
البته این ها به معنای عدم درک کامل نیست بلکه شناخت شما شناختی به روز نیست.
بنابراین اگر می خواهید انتقادی کنید این فاکتور ها را هم در نظر بیاورید.
با توجه به عوامل فوق
بنده کاملا آمادگی آن را دارم که از پیشنهادات وانتقادات افراد استقبال نمایم مشروط بر آن که در حد وحدود دانش اموزان ایرانی باشد و بتواند نیازهای واقعی ، حقیقی و به روز انان را تامین نماید و نیز یک قشر 12 میلیونی را در نظر بگیرد نه آن که فقط حرف های عده ایی خاص را بزند.
در این راستا تحمل بحث های سیاسی و اجتماعی و... در این باشگاه به اندازه کافی وجود دارد .
باب همکاری با شما گشوده است مثلا شما می توانید به راحتی الگوهای نظام آموزشی ، شیوه های تدریس ، وضعیت نظام اموزشی و ... امریکا را که در ان زندگی می کنید از همین طریق برای بچه ها بازگو کنید که البته این فقط یک راه است .
موفق و پیروز باشید.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline محمد ورهرام 3 ستاره ها ارسال ها: 131   در :  یکشنبه 27 فروردین 1385 [06:18 ]
  انجمن دین و زندگی
 

با سلام

اگر موافق هستید موردی صحبت بفرمایید تا به نتیجه خوبی هم برسیم.
ممنون از انتقاداتتان

  امتیاز: 0.00