منو
 کاربر Online
1093 کاربر online
 : بهداشت وسلامت
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   ناشناس   در :  جمعه 26 اسفند 1384 [17:46 ]
  اطلاعاتی در مورد بیماری ام اس
 

سلام

به تازگی به ام اس از نوع خوش خیم مبتلا شده ام ( تشخیص داده اند) میتوانید اطلاعاتی را در خصوص این نوع از ام اس در اختیارم بگذارید؟

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سمیه فارابی اصل 4 ستاره ها ارسال ها: 1188   در :  جمعه 26 اسفند 1384 [17:48 ]
  اطلاعاتی در مورد بیماری ام اس
 

با سلام

ویژگی ام اس خوش خیم تعداد کم حملات خفیف می‌باشد که در طول سالیان رخ می‌دهد و تقریبا بعد از هر حمله بهبودی نسبی ایجاد می‌شود. ام اس خوش خیم در طول زندگی شخص باعث مشکلات حاد عصبی برای بیمار نمی‌شود. تشخیص ام اس خوش خوش خیم مشکل است زیرا ما نمی‌توانیم بطور قطعی تا 15 سال یا بیشتر مطمئن باشیم که بیماری خوش خیم است یا نه به عبارت دیگر بیمارانی که بنظر می‌رسد ام اس از نوع خیلی خفیف دارند می‌توانند علائم بیشتری نسبت به سایرین پس از چند سال داشته باشند.

بطور کلی حدود 10 درصد از بیماران ام اس دارای ام اس از نوع خوش خیم هستند. بهتر است شما مرتبا آزمایش ام آر آی بدهید تا روند پیشرفت بیماری را دقیقا تحت نظر قرار گیرد حتی برای بیمارانی که علائم جدیدی را اظهار نمی‌کنند. در حقیقت ام اس خوش خیم اغلب یک تشخیص پیش از وقوع است که سالها بعد مورد تائید قرار می‌گیرد.

  امتیاز: 0.00     
برای پاسخ دادن به این ارسال باید از صفحه قبلی اقدام کنید.   کاربر offline سبحانی 3 ستاره ها ارسال ها: 327   در :  شنبه 27 اسفند 1384 [07:17 ]
  >پاسخ
 

دوست عزیز سلام

به زودی مقاله‌ای در زمینه بیماری ms در شبکه خواهیم گذاشت.

  امتیاز: 0.00